Om oss

Vi säljer vackra dörrhandtag, knocker och övrig inredning som hjälper försköna ditt hem.

Vi säljer vackra dörrhandtag, knocker och övrig inredning som hjälper försköna ditt hem.

 

Vi erbjuder både modern dörrhandtag, klassisk handtag och vackra dørhamrer. Alla produkter är av mycket hög kvalitet och vi är stolta att kunna erbjuda dessa produkter till dig och ditt hem.

 

Vi tillsammans med våra partners fann dedikerade tillverkare av olika dörrhandtag och handtag runt om i Europa. Vi är därför övertygade om att våra produkter kommer att leva upp till dina förväntningar på hög kvalitet när du lägger ditt hem personlighet.

Henrik - Salgschef

Henrik
Salgschef
Telefon: 4010 3737
E-mail: henrik@villahus.dk

 

Magdalena - Bogholder og Kundeservice

Magdalena
Bogholder / Kundeservice
Telefon: 9215 8085
E-mail: magdalena@villahus.dk

Malene
Salgsrådgiver / Kundeservice
Telefon 6915 8085
E-mail: malene@villahus.dk

Stephanie
Salgsrådgiver / Kundeservice
Telefon 6915 8085
E-mail: stephanie@villahus.dk

Dennis VillaHus

Dennis
Webmaster
Telefon 6915 8085
E-mail: dennis@villahus.dk

Jesper
Lagermedarbejder
Telefon 6915 8085
E-mail: jesper@villahus.dk

Frida
Ungarbejdere

 

VillaHus profile: Remodeling & residential design | houzz

VillaHus